שירותי חברת ציון תורג'מן

שיווק ומכירות

מחלקת המכירות אחראית להביא למקסימום את מכירות המוצרים של החברה תוך התחשבות ביכולת של כל נקודת מכירה על מנת להביא למקסימום מכירות ומינימום החזרות. כיום חלק רשתות השיווק עובדות עם מערכת שידור הזמנות ממוחשבת (EDI). תהליך המכירה אינו נגמר ביצירת ההזמנה על ידי סניף הרשת. אנשי המכירות מבצעים באופן רציף בקרה על ההזמנות ודואגים לכך שהמוצרים שהוזמנו יגיעו אל יעדם ויהיו זמינים למכירה.

מחלקת השיווק מורכבת מסוכני מכירות מיומנים ומקצועיים, מקדמי מכירות, ומערך אדמיניסטריציה. בראש מחלקת השיווק והמכירות עומד מאיר טורג'מן.

ייזום מותגים פרטיים לרשתות

המותג הפרטי (Privet Lable) של רשת השיווק תופס בשנים האחרונות חלק ניכר משטחי המדף בסניפים ונוגס במכירות של מותגים מוכרים וותיקים יותר. מגמה זו אינה זמנית ומתגברת משנה לשנה. אחת הסיבות לכך היא האיכות של המוצרים במותג הפרטי. ציון תורג'מן בע"מ מתמחה בייזום מותגים פרטיים לרשתות שיווק ע"י איתור הצורך ברשת והתאמה של יצרן איכותי למוצרים. בגלריה ניתן להתרשם ממגון המותגים הפרטיים שבטיפול ציון תורג'מן בע"מ.

ציון תורגמן מחסנים

אחסון והפצה

המרכז הלוגיסטי (מרלו״ג) של ציון תורג׳מן בע״מ ממוקם ליד היישוב שקד, סמוך לעיר חריש, בסמיכות לצירי תחבורה מרכזיים כגון כביש 6, כביש 65, כביש 4.
המרלו"ג הוא ליבת מערכת האחסון וההפצה המנוהל בשיטות ניהול מלאי מתקדמות ע"י מערכת מחשוב אשר נבנתה לפי צורכי החברה. מהמרלו"ג נשלחים המוצרים אל כל רחבי הארץ באמצעות משאיות חלוקה של החברה.

המרלו"ג מנוהל בעזרת מערכת Warehouse Management System) WMS) ובאמצעות תהליכי עבודה מוקפדים, מגיעים למקסום התועלת בכל שרשרת ההפצה. פעולות קבלת סחורה, אחסון, ליקוט והפצה נעשות על ידי מערכת המחשוב ומבוקרות באופן רציף תוך שמירה על זרימת מידע ובקרה מלאה על תהליך העבודה. ציון תורג'מן בע"מ מנהלת את המלאי בשיטת First Expired First Out) FEFO) המאפשרת הבאת המוצרים הטריים ביותר אל מדפי החנות לשביעות רצון הלקוח.

שירותי ערך מוסף

בכדי להשלים את תמהיל השירות, ציון תורג'מן בע"מ מספקת שירותי ערך מוסף בנוסף לשירותים השיווק, אחסון והפצה. שירותי ערך מוסף נתפרים לרוב לפי צורכי הלקוח וכוללים מגוון רחב של פעולות כגון: הדבקת תוויות, פירוק מכולה, משטוח, אריזת סחורה, עיטוף סחורה בשרינק (ניילון נצמד) ועוד.

עובד בציון תורגמן מסדר מחסן